Projekt „O finansach w bibliotece”

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy powyżej 50 roku życia do wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu edukacji ekonomicznej. Celem szkoleń jest zwiększenie umiejętności niezbędnych do poruszania się w świecie finansów.

Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie spotkań, odpowiednio dawkowaną wiedzę, materiały szkoleniowe. Dodatkowym elementem będzie nauka korzystania z komputera i Internetu.
Spotkanie informacyjne odbędzie się 11 lutego o godz. 10:00 w Gminnej Bibliotece w Dobroniu.
„Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.”.

Plakat projekt